جزئیات رزرو مجوز طرح ترافیک در سال 99 / به همراه قیمت ها

جزئیات رزروی شدن طرح ترافیک سال 99

به گزارش خبرگزاری تسنیم عمار سعیدیان در باره رزرو مجوز ورود به طرح ترافیک در سال 99 بیان کرد:
در سال 99 کلیه شهروندان می بایست به تعداد روزهایی که قصد تردد در محدوده طرح ترافیک را دارند اقدام به رزرو نمایند. و این طور نیست که شهروندان بتوانند حساب خود را در تهران من شارژ نموده و وارد محدوده شده و از حساب ایشان برداشت شود.

جزئیات رزروی شدن طرح ترافیک سال 99

وی افزود: امکان رزرو سالانه برای ورود به محدوده طرح ترافیک وجود ندارد، و رزرو به صورت هفتگی است. شهروندان می توانند از ظهر چهارشنبه هر هفته نسبت به رزرو مجوز ورود به محدوده تا چهارشنبه هفته آینده اقدام نمایند. در صورتی که به هر دلیل از ورود محدوده منصرف شوند. حداکثر تا ساعت 6 بامداد همان روز فرصت دارند تا نسبت به انصراف رزرو اقدام نمایند، در غیر این صورت مبلغ 20 درصد قیمت پایه ورود به طرح ترافیک از حساب ایشان کسر می گردد.

فرصت پرداخت هزینه رزرو تا ساعت 24 همان روز

در صورتی که فردی نتوانست اقدام به رزرو پیش از موعد نماید و مجبور به ورود به محدوده گردید. تا ساعت 24 همان روز می تواند اقدام به پرداخت هزینه رزرو مجوز نماید.
در صورت تایید مصوبه شورای شهر از سوی فرمانداری تهران حداقل هزینه‌ ورود به محدوده برای فردی که دارای معاینه فنی برتر است، 16 هزار و 464 تومان و حداکثر هزینه برای فردی که معاینه فنی عادی دارد، 54 هزار و 400 تومان تعیین شده است.

سقف مجوز ورود به محدوده طرح ترافیک تغییر نخواهد کرد

به گفته مدیر واحد ساماندهی محدوده ها و طرح های ترافیک: سقف مجوز ورود به محدوده طرح ترافیک در سال 99 تغییری نسبت به سال جاری نخواهد کرد. بر این اساس سقف مجوز ورود روزانه به محدوده 103 هزار خودرو است. همچنین امکان فروش40 هزار مجوز روزانه علاوه بر مجوز فوق وجود دارد.

یک دیدگاه بگذارید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.


*