آغاز طرح ترافیک 99 به بعد از 22 فروردین موکول شد

آغاز طرح ترافیک 99

آپدیت جدید:

یوسف حجت سرپرست معاونت حمل و نقل و ترافیک شهرداری تهران در گفت‌وگو با خبرنگار حوزه شهری گروه اجتماعی باشگاه خبرنگاران جوان، اظهار کرد: اجرای طرح ترافیک تا روز بیست و دوم فروردین ماه لغو شد و این تصمیم در جلسه ۲ ساعت گذشته که به شکل مجازی با شورای ترافیک تهران و وزارت کشور برگزار شد گرفته شد.

سرپرست معاونت و حمل و نقل ترافیک افزود: اخبار منتشر شده مبنی بر اجرای طرح ترافیک از روز شانزدهم فروردین ماه (از ساعت ۸ صبح تا ساعت ۱۷) مربوط به پیش از جلسه مجازی شورای ترافیک بود و تاکید میکنم از روز شانزدهم‌ تا تاریخ بیستم فروردین ماه طرح کنترل ترافیک در پایتخت اجرا نمی‌شود.

به گزارش بلاگ کارگزار و به نقل از خبرگزاری موج طرح ترافیک تهران از 16 فروردین ماه آغاز می شود. بنابر اعلام شورای ترافیک تهران، ساعت آغاز طرح ترافیک 99 نیز به روند گذشته یعنی از 8 صبح الی 17 عصر تا اطلاع ثانوی خواهد بود.

ممکن است به مطالب زیر نیز علاقمند باشید:

بهای عوارض زوج و فرد در سال 99

پرداخت عوارض خودرو

سرپرست معاونت حمل و نقل و ترافیک شهرداری تهران با تأکید بر اینکه رزرو روزهای تردد در سامانه «تهران من» برای همه شهروندان اعم از ساکنان محدوده طرح یا ساکنان غیر از محدوده طرح ترافیک الزامی است، بیان کرد: با آغاز طرح ترافیک شهروندان قبل از ورود به حلقه اول و دوم ترافیکی باید طرح ترافیک را رزرو کنند و حساب شهروندی‌شان اعتبار کافی داشته باشد.

نحوه رزرو طرح ترافیک 99

جهت رزرو زمان تردد در محدوده طرح ترافیک می بایست به سایت تهران من مراجعه نمایید. اگر تا کنون نسبت به ثبت نام اقدام نکرده اید سریعا این کار را انجام دهید. با آغاز طرح ترافیک 99 حساب شهروندی دارندگان خودرو می بایست قبل از تردد اعتبار داشته باشد.

از چهارشنبه هر هفته می توانید نسبت به رزرو روزهای هفته بعد اقدام نمایید. در صورت عدم رزرو می توانید تا پایان روز تردد نسبت به رزرو اقدام کنید. همچنین در صورت عدم استفاده از رزرو مبلغ 20 درصد از هزینه عوارض از حساب شما کسر می گردد.

یک دیدگاه بگذارید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.


*