زمان پایان محدودیت تردد بین استانی 99 – جدید ترین اخبار

زمان پایان محدودیت تردد استانی

اخبار مربوط به پایان محدودیت تردد بین استانی با توجه به تغییرات احتمالی در همین خبر به روز خواهشد شد. آخرین آپدیت: 31 فروردین 99

به گزارش کارگزار و به نقل از خبرگزاری فارس رئیس پلیس راهور جزئیات محدودیت تردد بین استانی را اعلام نمود. با اعلام ایشان آخرین مصوبه ستاد ملی مقابله با کرونا مبنی بر اجرای طرح فاصله گذاری اجتماعی تا پایان فروردین بوده است. بر این اساس منتظر ابلاغ بعدی هستیم.

ممکن است به مطالب زیر علاقمند باشید

پرداخت بدهی عوارض ازادراهی
پرداخت قسطی عوارض آزادراهی و عوارض طرح ترافیک

افزایش ترافیک ورودی کلانشهرها با شروع کار واحدهای صنفی

رئیس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک راهور ناجا وضعیت ترافیک در ورودی کلانشهرهای کشور به خصوص تهران را با شروع کار واحدهای صنفی با ترافیک همراه دانست. وی تصریح کرد: ترافیک در آزادراه‌های قزوین ـ کرج و کرج ـ تهران از پایانه شهید کلانتری تا گرمدره نیمه‌سنگین و پرحجم است. همچنین جاده مخصوص کرج نیز ترافیکی نیمه‌سنگین و پرحجم را داراست.

ترافیک در محور پاکدشت و شهریار پر حجم گزارش شده است.

سرهنگ رحمانی همچنین به پیش بینی هواشناسی اعلام کرد در استان های غربی شاهد بارش هستیم. وی از رانندگان درخواست کرد سرعت مطمئنه و فاصله طولی مجاز را رعایت کنند.

عوارض کدام آزادراه ها الکترونیکی است؟

با توجه به شیوع کرونا و ریسک مبادلات نقدی به دلیل انتشار این ویروس علاقمندی به پرداخت عوارض الکترونیکی بیشتر شده است. در حال پرداخت عوارض آزادراه های زیر به صورت الکترونیکی است.آزادراه تهران – قم

آزادراه تهران – ساوه

آزادراه کرج – قزوین

آزادراه قزوین – زنجان

آزادراه بندر عباس – بندر شهید رجایی

آزادراه تهران – شمال (قطعه یک)

آزادراه همت – کرج

یک دیدگاه بگذارید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.


*