شروع مجدد طرح ترافیک 99 از 17 خرداد

شروع مجدد طرح ترافیک 99

شروع مجدد طرح ترافیک به دلیل شیوع بیماری کرونا بارها در سال 99 به تعویق افتاد. این طرح که قرار بود بعد از عید فطر اجرایی گردد تا امروز به دلیل عدم وجود زیرساخت حمل و نقل عمومی مناسب به تعویق افتاده است. اما به گفته معاون وزارت بهداشت این طرح از شنبه 17 خرداد ماه مجددا اجرا خواهد شد.

تاریخ و ساعت اجرای طرح ترافیک

به گفته مدیر واحد سازماندهی طرح های ترافیکی شهرداری تهران، ساعت اجرای طرح از 8 صبح الی 17 خواهد بود. این در حالی است که قبل از شیوع کرونا ساعت اجرای طرح ترافیک از 6:30 صبح تا 19 عصر تعیین گردیده بود.

ممکن است به مطالب زیر علاقمند باشید

استعلام و بدهی طرح ترافیک
بهای عوارض طرح زوج و فرد سال 99 تهران

رزروی شدن طرح ترافیک به چه معناست

با شروع مجدد طرح ترافیک این سوال ایجاد شده که طرح رزوی شدن محدوده به چه معناست. در سال 98 شهروندان از مهلت دو هفته ای برای پرداخت عوارض ورود به محدوده آلودگی هوا داشتند. در سال 99 شهروندانی که قصد تردد در محدوده طرح را دارند می بایست از قبل اقدام به رزرو نمایند. هم اکنون این امکان صرفا در سایت my.tehran.ir ارائه می گردد.

در صورت رزرو نکردن چکار باید کرد؟

در صورتی که شهروندان به هر دلیل ابتدا در محدوده تردد نمایند می بایست تا پایان همان روز اقدام به پرداخت نمایند. برای اینکار با مراجعه به سایت cargozar.ir ووارد نمودن شماره پلاک خودرو می توانند مبلغ بدهی را مشاهده و پرداخت نمایند. همچنین با شروع مجدد طرح ترافیک در صورتی که اقدام به رزرو روز مشخصی را نمودید و تردد نکرده اید مبلغ 5600 تومن از حساب شهروندی شما کسر می گردد.

یک دیدگاه بگذارید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.


*